Поки що не створено жодного матеріалу для початкової сторінки.

Думки та враження

Василь Шкляр
Василь Шкляр
письменник, батько українського бестселеру

«Отаман» зодягнув мене в модерний жупан. Саме в такий наряджався Мазепа, йдучи до своєї Мотруненьки. «Отаман» не шиє одяг. Він його творить. На містичному рівні перевтілення аж до реінкарнації. Але хто боїться дівчат-чарівниць - не йдіть до "Отамана" на Михайлівську. Туди легко зайти, та важко вертатися. Бо то – назавжди».

Ніна Матвієнко, Українська народна співачка, золотий голос країни
Ніна Матвієнко
Українська народна співачка, золотий голос країни
«Я дуже давно мріяла носити такий одяг – козацький. Тільки ніколи не могла уявити, як він буде виглядати на мені. І як зробити так, щоб він був і сучасним, і разом з тим старовинним. Тому я задоволена тим, що робить «Отаман». Зі сцени одяг дивиться дуже гарно і оригінально. Також дуже швидко і професійно працює ательє».

Ідея заснування

Ідея заснування бутік-ательє з’явилася кілька років тому, автором якої став Іван Слободяник. Для створення колекції одягу ми вивчали історію українського традиційного та козацького строю. І влітку 2013 роки наш магазин відкрив двері для своїх гостей.

Сьогодні в бутік-ательє представлена стилізована колекція одягу козацької старшини. Жінкам ми пропонуємо вбрання, яке поєднало в собі основні елементи національного костюму та сучасні тренди. Також у нас можна придбати стилізоване козацьке взуття, аксесуари та сувеніри.

Автор проекту - Іван Слободяник

«Ідея заснувати проект виникла тоді, коли я зрозумів, що в Україні, де-факто, немає місць, де можна купити український національний одяг, який не виглядатиме як «сувенірна продукція». Можна було купити шикарну вишиванку, проте зібрати весь комплект - від вишиванки до чобіт та жупану, та ще й в одному місці - нереальна задача. Тоді, спільно з дизайнером Лілією Братусь ми взялися за створення колекції одягу».

Дизайнер - Лілія Братусь

«Ми довго вивчали історію традиційного вбрання, передусім козацького. Нам хотілося відродити та показати наскільки вишуканим і красивим був одяг наших предків. Так, після довгих місяців роботи ми можемо запропонувати своїм гостям чоловічу та жіночу колекції, які відображають один з ключових періодів формування національної свідомості та, відповідно, образу костюму — Козаччини та доби Українського бароко».