Про нас

Популярна  сьогодні  «вишиванка»  -  мала частина культурної спадщини, що відображає лише частку колориту одягу козацької старшини. Адже навіть іноземці, які відвідували Запорізьку  Січ, відзначали: козаки «люблять гарно одягатися». Про це свідчать записи в щоденнику австрійського посла  Еріха Лясоти, який у 1594 році відвідував наші землі, а також згадки в звіті французького інженера Боплана.

Проект "Отаман" було заcновано Іваном Слободяником в 2012 році. Ми досліджували історію  питання по музеях та приватних колекціях, спілкувались з науковцями та  знавцями Козаччини. Результатом маємо одяг та аксесуари, які підкреслюють характер, що сотні років висікався вогнем і мечем. Вже влітку 2013 року наш бутік-ательє відчинив свої двері для відвідувачів. 

У  нас  Ви  знайдете  речі козацької старшини, які будуть актуальні сьогодні. Жінкам ми пропонуємо вбрання, яке поєднало в собі основні елементи національного костюму та сучасні тренди. Також у нас можна придбати стилізоване козацьке взуття, аксесуари та сувеніри.

 

Одяг і аксесуари від бутік-ательє "Отаман" створюються в спеціалізованому ательє. Тут працюють майстри найвищого класу - дизайнер, технологи, конструктори, кравці, чинбар та кушнар, швеї та вишивальниці.  Всі речі створюються майже в одиничному екземплярі, тому у нашому одязі ви виглядатимете неповторно та індивідуально! Іншого такого немає ніде у світі!

Ательє, де виготовляється одяг від «Отаман», — справжня експериментальна лабораторія. Тут щодня комбінуються частинки історії, факти, традиції, що підігріваються нашою щирою любов'ю до України.

Для вас у нашому ательє працюють майстри вищого розряду – дизайнер, технологи, конструктори, кравці, чинбар та кушнар, швеї та вишивальниці. Разом вони створюють ексклюзивний чоловічий, жіночий і дитячий одяг, шкіряні та хутряні вироби, аксесуари. 

Одяг виготовляється з якісних натуральних тканин, оздоблюється різноманітними орнаментами, вишивками та фурнітурою. Майже кожен етап виробництва передбачає ручні роботи, що дозволяє максимально контролювати кінцеву якість продукту.

Окремим напрямком роботи нашого ательє є створення вишиванок. Саме цей національний одяг є невід’ємною частиною гардеробу сучасного українця. Наші майстри зможуть розробити та оздобити ексклюзивну вишиванку з орнаментом і кроєм саме на Ваш смак. 

В наших речах Ви будете виглядати неперевершено та індивідуально, оскільки практично кожна модель, створена в ательє "Отаман", виготовлена в єдиному екземплярі.

Також Ви можете замовити індивідуальне пошиття костюму. Цей процес, який не займе багато вашого часу і сил, передбачає такі етапи:

1. Перша зустріч в бутік-ательє або у будь-якому зручному для Вас місці. На ній наші майстри допоможуть Вам визначитися з моделлю одягу, її деталями тощо. Також будуть взяті індивідуальні мірки;

2. Розробка ескізу та його затвердження;

3. Виконання Вашого замовлення. Для того, щоб вбрання ідеально на вас сиділо, ми зробимо від однієї до трьох примірок;

4. Отримання готового замовлення.

Орієнтовна вартість пошиття залежить від складності моделі. Наприклад:

o     вишиванка - від 1200 гривень;

o     спідниця - від 1700 грн;

o     сукня – від 3500 гривень;

o     жупан – від 4500 гривень;

o     кунтуш – від 7000 гривень;

o     чоловічі чоботи – 4000-6000 гривень.

 

«Разом з нами Ви зможете втілити в життя свої ідеї та побажання. А індивідуальний підхід майстрів до кожного клієнта, дозволить Вам бути неповторними та почуватися в наших речах зручно і комфортно».

 

Бутік-ательє «Отаман» готовий до співпраці з корпоративними клієнтами. Ми готові створити ексклюзивний корпоративний одяг для вашого колективу, а також розробити та відшити вбрання для спеціальних урочистих заходів. Окрім цього ми готові запропонувати розробку та пошиття корпоративного текстилю. Також ми пишатимемось співпрацею з творчими колективами, для яких наші майстри спеціально розроблять костюми в одиничному екземплярі.

 

Чекаємо на Вас у гості! Впевнені, що нам є чим Вас вразити!

Автор проекту - Іван Слободяник

Дизайнер - Лілія Братусь

 

Популярні образи жіночої колекції

За час роботи нашого бутік-ательє у ньому побувало тисячі гостей – як наші співвітчизники, так і іноземці. Тепер одяг від «Отаман» носять не лише в Україні, але й в багатьох країнах світу.

Красою і вишуканістю нашого одягу та аксесуарів захоплюються політики, бізнесмени, представники іноземних посольств і шоу-бізнесу. Тобто всі, хто любить і шанує українське.

Думки та враження

Ніна Матвієнко, Українська народна співачка, золотий голос країни
Ніна Матвієнко
Українська народна співачка, золотий голос країни
«Я дуже давно мріяла носити такий одяг – козацький. Тільки ніколи не могла уявити, як він буде виглядати на мені. І як зробити так, щоб він був і сучасним, і разом з тим старовинним. Тому я задоволена тим, що робить «Отаман». Зі сцени одяг дивиться дуже гарно і оригінально. Також дуже швидко і професійно працює ательє».
«Гурт VRODA» музичний етно-гурт, молоді соловейки України
«VRODA»
музичний етно-гурт, молоді соловейки України
«Одяг від бутік-ательє «Отаман» - це одяг із душею, з добрими помислами і з позитивною енергетикою. В ньому приємно виступати, з'являтися на публічних заходах і зустрічах. Завдяки такій співпраці «VRODA» залишається вродливою».
Василь Шкляр
Василь Шкляр
письменник, батько українського бестселеру

«Отаман» зодягнув мене в модерний жупан. Саме в такий наряджався Мазепа, йдучи до своєї Мотруненьки. «Отаман» не шиє одяг. Він його творить. На містичному рівні перевтілення аж до реінкарнації. Але хто боїться дівчат-чарівниць - не йдіть до "Отамана" на Михайлівську. Туди легко зайти, та важко вертатися. Бо то – назавжди».

Олександр Ярмола
лідер "козак-рок" гурту "Гайдамаки"

Вишуканість стилю, у якому поєднуються художня творчість та історія, а класичне мистецтво стає сучасним. Особлива невимушена атмосфера "Отаману" допоможе знайти нових друзів, і при нагоді, придбати класні речі. Усім шанувальникам української культури раджу відвідати "Отаман". Мені пощастило бути одним з перших його відвідувачів.

Сергій Підмогильний
віце-президент байкерського мото-фан-клубу "Crazy Hohols MFC"

У вас відмінний бутік, приходячи в який, відразу відчуваєш себе автентичним українцем. А одяг точно передає колорит і багатство вбрання в українській культурі.

Козацька зброя

Одяг і аксесуари від бутік-ательє "Отаман" створюються в спеціалізованому ательє. Тут працюють майстри найвищого класу - дизайнер, технологи, конструктори, кравці, чинбар та кушнар, швеї та вишивальниці.  Всі речі створюються майже в одиничному екземплярі, тому у нашому одязі ви виглядатимете неповторно та індивідуально! Іншого такого немає ніде у світі!

Козацька зброя