Ательє

Ательє, де виготовляється одяг від «Отаман», — справжня експериментальна лабораторія. Тут щодня комбінуються частинки історії, факти, традиції, що підігріваються нашою щирою любов'ю до України.

Для вас у нашому ательє працюють майстри вищого розряду – дизайнер, технологи, конструктори, кравці, чинбар та кушнар, швеї та вишивальниці. Разом вони створюють ексклюзивний чоловічий, жіночий і дитячий одяг, шкіряні та хутряні вироби, аксесуари. 

Одяг виготовляється з якісних натуральних тканин, оздоблюється різноманітними орнаментами, вишивками та фурнітурою. Майже кожен етап виробництва передбачає ручні роботи, що дозволяє максимально контролювати кінцеву якість продукту.

Окремим напрямком роботи нашого ательє є створення вишиванок. Саме цей національний одяг є невід’ємною частиною гардеробу сучасного українця. Наші майстри зможуть розробити та оздобити ексклюзивну вишиванку з орнаментом і кроєм саме на Ваш смак. 

В наших речах Ви будете виглядати неперевершено та індивідуально, оскільки практично кожна модель, створена в ательє "Отаман", виготовлена в єдиному екземплярі.

Також Ви можете замовити індивідуальне пошиття костюму. Цей процес, який не займе багато вашого часу і сил, передбачає такі етапи:

1. Перша зустріч в бутік-ательє або у будь-якому зручному для Вас місці. На ній наші майстри допоможуть Вам визначитися з моделлю одягу, її деталями тощо. Також будуть взяті індивідуальні мірки;

2. Розробка ескізу та його затвердження;

3. Виконання Вашого замовлення. Для того, щоб вбрання ідеально на вас сиділо, ми зробимо від однієї до трьох примірок;

4. Отримання готового замовлення.

Орієнтовна вартість пошиття залежить від складності моделі. Наприклад:

  •  вишиванка - від 1200 гривень;
  •  спідниця - від 1700 грн;
  •  сукня – від 3500 гривень;
  •  жупан – від 4500 гривень;
  •  кунтуш – від 7000 гривень;
  •  чоловічі чоботи – 4000-6000 гривень.
 
«Разом з нами Ви зможете втілити в життя свої ідеї та побажання. А індивідуальний підхід майстрів до кожного клієнта, дозволить Вам бути неповторними та почуватися в наших речах зручно і комфортно».

 

Бутік-ательє «Отаман» готовий до співпраці з корпоративними клієнтами. Ми готові створити ексклюзивний корпоративний одяг для вашого колективу, а також розробити та відшити вбрання для спеціальних урочистих заходів. Окрім цього ми готові запропонувати розробку та пошиття корпоративного текстилю. Також ми пишатимемось співпрацею з творчими колективами, для яких наші майстри спеціально розроблять костюми в одиничному екземплярі.