Міні-колекція "Птаха"

Каталог товарів

Вона легка, повітряна та невловима - жінка у одязі з міні-колекції «Птаха».

Приємні на дотик ока та руки, унікальні сукні-туніки оздоблені ручною вишивкою, яка створює неповторний та довершений образ жінки-берегині. Головні стилістичні акценти у виробах - українські обереги: Пташка, що споконвіку символізує палке кохання, вірність та мир; і Лілея, яка втілює у собі романтичний образ відданої та чесної Жінки. Щоб підкреслити самобутність українського дівочого образу, у колекції використано традиційні для України техніки вишивки - «Полтавська гладь» та «стебловий шов».

Чистота обраних мотивів вдало підкреслена обраними матеріалами. Міні-колекція виготовлена з надзвичайно легкої натуральної тканини - бавовняної «марльовки» і оздоблена лляними та бавовняними нитками. Кожна сукня-туніка - це ідеальне поєднання традицій, натуральності та краси. Обираючи свою «Птаху», можете бути впевнені - відчуття комфорту супроводжуватиме вас як під час літньої спеки, так і у демісезонні температурні перепади.

А щоб жіночний, незвичайний образ був повністю готовий, додайте до нього стилізовану намітку. Цей аксесуар розкриє вашу індивідуальність і підкреслить вишуканий смак, а майстрині з бутіка Отаман при бажанні проведуть для вас спеціальний майстер-класс з пов'язування її кількома швидкими способами. Додатково ви можете обрати аксесуари - ремені та прикраси.

Створіть свій виразний і неповторний образ разом з Бутік-Ателье Отаман!